Новини здоров’я. 12 серпня. Викривлення пальців стоп, їх деформація можуть сигналізувати про серйозні проблеми зі здоров’ям.

ноги
Бережіть свої ноги від незручного взуття

Американські ортопеди попереджають, що деформація пальців ніг повинна лікуватися на ранніх стадіях хірургом-ортопедом, щоб уникнути більш серйозних ускладнень.

«Болі в пальцях ніг роблять серйозний вплив на якість життя. Коли людині боляче ходити, вона починає відмовлятися від занять, які їй раніше приносили задоволення.

Якщо не впоратися з цим вчасно, можуть виникнути додаткові проблеми, такі як шкірні інфекції, подальша деформація і м’язові болі», – відзначають експерти.

Дуже часто деформація пальців стопи викликана незручним взуттям. Крім того,  причинами деформації можуть бути травми, запальний артрит, нейром’язові і метаболічні захворювання, такі як розсіяний склероз або ревматоїдний атртіт, а також генетична схильність.

Хоча діабет і не викликає деформацію пальців стопи, він може позбавити їх чутливості, в результаті чого людина, навіть не помічаючи цього, отримує хворобливу травму.

У деяких ситуаціях впоратися з проблемою деформації пальців можна за допомогою спеціальних устилок і підкладок для взуття, які полегшують тиск на суглоби пальців, а також за допомогою обмотування стоп стрічками з метою надання пальцям правильного положення.

Пацієнтам з більш важкими деформаціями пропонують хірургічні операції. «Найважливіше, це щоб люди були уважні до взуття, яке носять. Зручне, добре підібране взуття, яке не тисне і не стискає стопу, може запобігти багатьом ушкодження», – радять експерти.

Джерело Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.