Новини шоу-бізу. 10 серпня. Нещодавно світ побачила нова книга про життя голлівудських акторів.

еністон-пітт
Еністон нормально сприймає, що її колишні стосунки досі обговорюють

Її автором став такий-собі Арнон Мілчо, продюсер фільму «Містер та місіс Сміт». Мілчо вирішив розповісти про себе як про продюсера стрічки, не оминувши й цікавих подробиць, які оточували його протягом роботи над фільмом.

Нагадаємо, що «Містер та місіс Сміт» – фільм, після якого союз Еністон-Пітт зазнав остаточного краху.

Починає автор уже з того, що Бред був закоханий в Анджеліну ще задовго до початку зйомок, адже саме він наполягав на тому, щоб продюсери замінили Ніколь Кідман, яка мала б зіграти роль місіс Сміт, на пристрасну Джолі.

Після виходу стрічки Еністон була змушена подати на розлучення – Пітт та Джолі почали абсолютно безкомпромісно афішувати свої стосунки, відпочиваючи та розважаючись разом.

Мілчо у своїй книзі наступним чином коментує процес розлучення: «Дженіфер потрібно було чимало часу, аби повірити у те, що відбувається. Вона запитувала в чоловіка напряму, але Бред уникав відповіді».

А словами Арнона далі події відбувались не на користь Бреда. Актор разом із Еністон вирушив у заплановану поїздку на святкування Нового року в Карибський басейн. Саме там, відчуваючи нестерпну напругу у стосунках, Пітт зізнався Дженніфер у своєму коханні до Джолі.

Окрім загальних фактів, у своїй книзі Мілчо подає цікаві нюанси та приватні фотографії пари Еністон та Пітта.

Реакція Бреда на появу книги наразі невідома. А от Дженніфер абсолютно спокійно відреагувала на такі вчинки продюсера. Вона сказала: «Цей етап у своєму житті я перейшла. Я готова до того, що чутки про мої стосунки із Бредом обговорюватимуть і надалі. Проте вони мене абсолютно не зачіпають».

Сам Мілчо не надто переймається реакцією акторів, адже він намірений заробити на цій книзі чималі гроші.

Джерело Bilshe.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.