Новини України. 7 серпня. Неділя біля Печерського районного суду обіцяє бути цікавою.

Мітинг під Печерським райсудом

З ночі біля будівлі суду збираються прихильники Юлії Тимошенко, яку арештували в п’ятницю. Протестувальники встановили близько 20 наметів.

До місця мітингу “підтягнулися” і противники екс-прем’єр-міністра. Десь о 5 годині ранку до суду прийшли підлітки 15-19 років. Вони заявляють, що вже 17 днів стоять на тому місці. За словами одного з учасників, їм платять по 150 грн. Вони зухвало поводять себе у спілкуванні з пресою, постійно щось вигукують в сторону прихильників Тимошенко, відзначають очевидці.

“Зараз вже понапривозили (із станції метро виходять) купу таких засмальцьованих людей вже старших – чоловіки – то ті, що на вокзалі стоять – чекають поки їх хтось замовить на роботу – зазвичай прибрати сміття, щось вантажити тощо”, – заявляє кореспондент NM з місця події.

За його словами магазини у цьому районі заблоковані і не працюють.

Зранку співробітники міліції не пропускали перехожих по Хрещатику з боку будівлі Печерського райсуду в Києві. Міліція постійно чергує. Кількість представників правоохоронних органів постійно збільшується.

Нагадаємо, суд заборонив проведення мітингів у Києві на Хрещатику та вул. Дегтярівській.

Проте, за словами нардепа від БЮТ Сергія Міщенка, це рішення призупинене. Він пояснив, що в рішенні суду було протиріччя: з одного боку, воно вступило в силу через 10 днів, а з іншого на рішенні вже стояла печатка суду, і відтак воно мало бути виконане негайно.

ВІДЕО

Турчинов домовляється

Мєнти бавляться в тетріс

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.