Новини політики. 9 серпня. Вацлав Клаус просить у Януковича гарантій того, що в процесі Тимошенко немає політики.

Вацлав Клаус

Президент Чехії Вацлав Клаус написав звернення до Президента Україна Віктора Януковича щодо судового процесу над екс-прем’єром, лідером БЮТ Юлією Тимошенко.

“Я хочу бути впевнений, що суд над колишнім прем’єр-міністром Тимошенко не є політичним процесом, і що цей процес не буде використовуватися для вирішення особистих чи політичних розбіжностей на українській політичній сцені”, – пише Клаус.

“Тому я б хотів попросити вас про особисті гарантії в цьому питанні”, – наголосив президент Чехії.

При цьому президент Чехії стверджує, що у нього “немає ніяких підстав не довіряти неупередженості судової системи і незалежності українських судів”.

Клаус також написав Януковичу, що намагається бути обережним спостерігачем політичних подій в Україні за останні два десятиліття.

“Я ніколи не оцінював події в Україні як чорні чи білі”, – запевнив він.

За словами Клауса, він тепло згадує дружню бесіду з Януковичем під час зустрічі у Варшаві. І його виступ перед аудиторією на засіданні 18 президентів країн Центральної, Східної та Південної Європи на зустрічі з президентом США Бараком Обамою.

“Бажаю вам великих успіхів у Вашій нелегкій роботі”, – закінчив свій лист президент Чехії.

Нагадаємо, що в п’ятницю Юлію Тимошенко забрали до Лук’янівського СІЗО прямо з зали Печерського суду. У відповідь БЮТ оголосив безстрокові акції протесту під СІЗО і Печерським судом.

Джерело tochka.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.