Новини авто. 3 серпня. Ford розповсюдив офіційну інформацію про те, чим саме концерн має намір дивувати відвідувачів Франкфуртського автосалону.

Ford Focus ST
Ford презентує чотири нові моделі у Франкфурті

Крім можливостей самостійного тестування новітніх технологій, відвідувачі стенду Ford побачать чотири новітніх глобальних моделі.

Загальна площа території Ford у Франкфурті повинна перевищити 6 тисяч квадратних метрів. Половину з них займе відкритий майданчик, де буде діяти програма Drive Experience – в її рамках відвідувачі стенду зможуть протестувати систему активної допомоги при паркуванні і системи забезпечення безпеки.

Обіцяно, що концерн представить на демонстраційному стенді відразу чотири нових глобальних моделі. Поки не повідомляється, про які саме новинки йдеться, хоча в Ford говорять, що в їх числі буде якийсь концепт і більш продуктивна версія нинішнього покоління Focus. Цілком можливо, мова йде про серійний Ford Focus ST, прототип якого показували на торішній виставці в Парижі, або про підготовлюваний до виробництва Ford Focus RS.

Зазначається, що нинішня експозиція Ford стане найбільшою за всю історію участі марки у Франкфуртській виставці. Глава Ford of Europe Стівен Оделл заявив:

“Німецькі споживачі відносяться до числа найбільш вимогливих, тому ми раді можливості продемонструвати їм модельний ряд наших кращих автомобілів і познайомити з перспективними розробками”.

За матеріалами автовести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.