Новини економіки. 6 серпня. Міністри фінансів і глави Центробанків країн “Великої сімки” (групи промислово розвинених країн) проведуть телеконференцію, в ході якої обговорять напружену ситуацію, яка склалася фінансових ринках напружену ситуацію.

Вашингтон, США
G7 обговорить рейтинг падіння США

За словами джерела, дискусія може відбутися сьогодні або пройти в два етапи – сьогодні і завтра.

Між тим, спочатку зустріч “Великої сімки” повинна була відбутися в Марселі (Франція) на початку вересня 2011р.

Необхідність позачергових консультацій обумовлена ​​глибоким падінням світового фондового ринку, капіталізація якого за минулий тиждень зменшилася на 2,5 трлн дол, а також безпрецедентним зниженням кредитного рейтингу США міжнародним рейтинговим агентством Standard & Poor’s (S & P), пояснило джерело.

Раніше сьогодні міністр фінансів Франції Франсуа Баруен, який у разі скликання саміту G7 або G20 займе крісло голови, повідомив, що про плани проведення позачергової зустрічі представників “сімки” говорити передчасно.

Нагадаємо, S & P знизило довгостроковий кредитний рейтинг США з ААА до АА +, привласнивши йому “негативний” прогноз. В агентстві уточнили, що причиною зниження рейтингу послужили побоювання щодо зростання бюджетного дефіциту та державного боргу країни.

За матеріалами РБК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.