Новини авто. 25 серпня. Дві найбільші профспілки шведського заводу Saab, який простоює з квітня 2011 року, пообіцяли подати до суду з вимогою про банкрутство компанії в тому випадку, якщо їм не буде виплачена зарплата за серпень.

Saab бракує фінансів для виплати заробітної плати

Заява працівників є відповіддю на повідомлення, опубліковане компанією Saab у вівторок, 23 серпня, про те, що у неї може не знайтися коштів на виплати зарплат. Між тим, гроші повинні бути перераховані співробітникам підприємства 26 серпня. Профспілки заявили, що вони готові дати компанії двотижневу відстрочку.

Компанія Saab була змушена зупинити роботу заводу в квітні 2011 року, оскільки виробники автокомплектуючих відмовилися постачати свою продукцію підприємству через значну заборгованість. Для її погашення Saab прийняла рішення про продаж частини майна, а також про передачу частини своїх акцій китайським компаніям, проте до цих пір не отримав на це згоди свого найбільшого кредитора – Європейського інвестиційного банку.

Про неможливість виплатити зарплату робітникам компанія заявляла в червні і в липні 2011 року, проте із запізненням на тиждень платежі все ж були зроблені.

За матеріалами motor

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.