Новини світу. 27 серпня. Лівійські повстанці заявили, що виявили на території захопленої ними резиденції Муаммара Каддафі більше 150 трупів.

Повстанці біля резеденції

Противники лівійського лідера стверджують, що охоронці комплексу в Баб аль-Азізія вчинили масове вбивство ув’язнених перед тим, як втікти.

Уточнюється, що в затриманих кидали ручні гранати.

Раніше, 25 серпня, повідомлялося, що повстанці виявили в одній з в’язниць Тріполі тіла 140 убитих.

Повідомляється також, що, за твердженням противників Каддафі, до 26 серпня вони вже контролювали 95 відсотків території Тріполі. Крім того, повстанці заявили, що зловлять лівійського лідера протягом найближчих 72 годин.

Між тим, один з лідерів лівійських повстанців Абдель Хакім Велхадж (Abdel Hakim Belhadj) заявив, що після закінчення “перехідного періоду” повстанські групи об’єднаюються і на їх основі буде створена нова національна армія.

В кінці серпня революційним силам вдалося увірватися в Тріполі, зокрема, 23 серпня вони захопили резиденцію Каддафі в районі Баб аль-Азізія. Самого диктатора там не виявилося.

Місцезнаходження Каддафі, який в наступні дні випустив два аудіозвернення до лівійського народу, залишається невідомим. За його упіймання призначено грошову винагороду.

Джерело lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.