Новини авто. 19 серпня. Німецький виробник спортивних автомобілів Porsche приступив до дорожніх тестів свого нового компактного кросовера під робочою назвою Cajun.

Porsche вже тестує Cajun

Незважаючи на те, що автомобіль побачить світ лише в 2014 році, компанія ретельно готується до його появи.

Оскільки дизайн машини ще до кінця не опрацьований, у компанії є лише начинка, яка і проходить тести. В якості “упаковки” для неї використовується кузов “родича” – Audi Q5, який стане постачальником платформи для Cajun, а також силових агрегатів.

Здогадатися про те, що фотошпигунам попався саме Cajun, а не спортивна модифікація “ку-п’ятого” можна було лише по тому, що автомобіль брав участь у тестових заходах Porsche, які проходили на знаменитому Нюрбургринзі.

Раніше аналогічні шпигунські знімки були отримані з тієї ж траси – компанія Audi проводила перші дорожні тести свого нового спортивного кросовера Q6, який повинен пожвавити конкуренцію в сегменті спортивного позашляхового люкс-класу. Цей автомобіль повинен з’явитися на світ трохи раніше новинки від Porsche – в 2013 році. Донором платформи і моторів для Q6 стане вже Q7.

Між тим, Porsche вже визначився з місцем складання “baby-Cayenne” – виробництво буде в Лейпцигу. В даний час цей завод займається складанням кросовера Cayenne (з 2002 року) і чотиримісного седана Panamera (з 2009 року).

Компанія також заявила про можливість появи на ринку трьохдверної версії кросовера. Найімовірніше, до цього рішення німців підштовхнув успіх британського спортивного кросовера Range Rover Evoque.

За матеріалами автовести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.