Новини шоу-бізу. 14 серпня. Відео. Олександр Пономарьов відсвяткував своє 38-річчя у заміському ресторані, влаштувавши для друзів мілітарі-вечірку. Сам іменник приїхав на вечірку на БРДМі.

Олександр Пономарьов
Пономарьов влаштував мілітарі-вечірку

Друзів Олександр покликав ні багато, ні мало – 150 осіб. Оскільки вечірка була у військовому стилі, він попросив усіх дотримуватися дрес-коду.

Друзі не розчарували. Хтось прийшов у камуфляжних штанях і куртках, хтось – у військових головних уборах, цілий загін друзів з’явився в тільниках, а дівчата – в стильному одязі камуфляжного кольору: шовковому комбінезоні, спідницях та шортах.

Найекстравагантнішою парою виявилися друзі Пономарьова в образі ув’язненого і медсестри, чим викликали бурхливу радість і сміх у іменинника.

“Хороші у мене друзі – все підготували до свята”, – радів Пономарьов. Сам винуватець свята був одягнений у звичайний повсякденний одяг, який, хіба що, своїм кольором нагадував стиль мілітарі.

Але варте уваги те, як ефектно Олександр з’явився на вечірці. Співак приїхав до ресторану на броньованій розвідувально-дозорній машині.

Олександр Пономарьов – любитель тематичних вечірок. Починаючи зі свого 30-річчя, він майже щороку на день народження вигадує щось цікаве. Вже були вечірки в піратському, індійському, гангстерському і навіть академічному стилях.

На вечірку прийшла мало не вся команда проекту “Голос країни”. Серед гостей вечора була й учасниця шоу Катя Грачова та Даша Мінєєва, які приготували сюрприз для Пономарьова. Також свято відвідала українська дизайнерка Оксана Караванська, дружина артиста Остапа Ступки Ірина та інші.

Джерело ТСН