Новини світу. 15 серпня. У Польщі римо-католицька церква долучиться до підготовки до Євро-2012.

Церква навчить культури вболівання

Як повідомляє “Polska The Times”, незабаром церква проведе в школах заняття, а в костелах проголошуватимуться проповіді на футбольну тематику. Зокрема, підкреслюється, мова буде йти про толерантну поведінку на стадіонах під час чемпіонату.

“Проповідування слова Божого є єдиним способом, яким церква може підключитися до підготовки до Євро-2012“, – переконаний священик Едвард Плень, який займається польськими спортсменами.

Він підкреслив, що на сьогодні розроблено цикл релігійних занять для вчителів у школах, серед яких “Спорт і відновлення в розумінні релігії”, “Спортсмени – свідки віри”, “Божий допінг. Принцип переживання” та інші.

Під час таких занять учні дізнаються, що хороший вболівальник ніколи не насміхається над супротивником і не піддає сумніву рішення судді, а також обговорюватимуть біографії відомих футболістів, які активно пропагують віру в Бога. За інформацією отця Пленя, спеціальний лист віруючим напередодні Євро-2012 адресують польські архієреї. Крім того, у своїх проповідях священики частіше звертатимуться до теми футболу.

У той же час, на думку отця Пленя, у церкві розуміють, що ситуація на стадіонах відразу не покращиться – не варто розраховувати на диво.

“Ми хочемо показати, що Євро-2012 є нашою спільною справою. І якщо стадіони повинні стати культурними місцями, це – наша спільна справа”, – цитує видання слова польського священика.

Джерело terrikon

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.