Новини України. 17 серпня. Голова Державної податкової служби (ДПС) України Віталій Захарченко доручив столичній податковій провести економічний аналіз і розробити «дорожню карту» і план заходів роботи з підприємствами Києва, які виплачують заробітну плату нижче мінімальної.

Зарплати "нижче рівня" будуть перевірені

Згідно з даними, наданими прес-служби ДПС, п’ята частина столичних підприємств (20% або 110 тис. працівників) виплачує заробітну плату нижче законодавчо встановленого мінімуму. З них майже чверть (1,3 тис. підприємств) – це підприємства, що працюють у сфері торгівлі; майже 4% (200 підприємств) – задіяні в сфері фінансових послуг, 2% (100 підприємств) припадає на готельний та ресторанний бізнес.

Разом з тим, кажуть у податковій, понад 1 тис. таких підприємств отримали за 2010 рік валовий дохід від 1 млн до 2 млрд грн.

«Це стратегічно важливий напрямок, результативність роботи якого дозволяє нам не тільки виводити зарплати з “тіні” та збільшувати надходження до бюджету, але й призведе до суттєвого збільшення рівня соціальної захищеності громадян», – сказав Захарченко.

Джерело Зеркало недели

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.