Новини світу. 24 серпня. По Тріполі в ніч на середу поширюються чутки про те, що міська вода отруєна, вже є госпіталізовані.

Муаммар Каддафі
Повстанці припускають, що Каддафі міг отруїти воду

“Вода з водопроводу й інші джерела води зараз тестуються після того, як двоє людей були госпіталізовані, відчувши себе погано, – повідомила повстанська телекомпанія LibyaAlHurraTV, що базується в Бенгазі.

На контрольно-пропускних пунктах людей попереджають, що воду пити не можна”.

Після того як у середині 2000-х років в рамках зближення з Заходом Каддафі відмовився від програм хімічної та ядерної зброї і здав наявні в нього запаси хімічної зброї, експерти висловлювали думку, що, швидше за все, лівійський лідер все-таки зберіг частину цієї зброї про запас.

Повстанці висловлювали думку, що Каддафі здатний застосувати хімзброю в протистоянні з ними або піти на те, щоб отруїти водогін в Тріполі.

Нагадаємо, вчора повстанці захопили бункер Муаммара Каддафі, який вважався головною його резиденцією в столиці країни, проте де знаходиться сам Каддафі на даний момент, залишається невідомим.

Проте в ніч на середу Каддафі виступив зі зверненням до народу Лівії по одній з радіостанцій, в якому заявив, що його відхід з бункера в районі Баб аль-Азізія був лише тактичним маневром.

Джерело Газета.Ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.