Новини України. 22 серпня. Всі уточнення технічного характеру до закону про пенсійну реформу напрацьовані, підготовлені і будуть розглянуті парламентом у перший день роботи наступної сесії, заявив голова Верховної Ради України Володимир Литвин.

Володимир Литвин
Литвин спрогнозував, коли пенсійна реформа вступить у дію

«Потрібно завершити з технічної точки зору роботу над законом про пенсійне забезпечення», – сказав Литвин.

За його словами, відповідно до статті 131 Регламенту Верховної Ради, 6 вересня на голосування буде винесено пропозицію про внесення до закону ряду технічних уточнень, необхідність яких з’явилася під час підготовки закону до підписання.

У разі прийняття позитивного рішення, сказав Литвин, ці зауваження будуть вноситися в текст закону, який після підписання керівником парламенту буде спрямований на підпис президентові України.

Голова Верховної Ради повідомив, що, зокрема, виникла проблема з датою вступу закону в силу, пояснивши, що він не може вступити в силу 1 вересня, «враховуючи ті обставини, про які я сказав, а також необхідність забезпечення відповідної підготовчої роботи для його застосування».

При цьому Литвин зазначив, що затримка з підписанням цього законодавчого акта не пов’язана з поданням народних депутатів України до Конституційного Суду з приводу неконституційності його прийняття.

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.