Новини України. 4 серпня. У суді над Юлією Тимошенко сьогодні дає свідчення екс-міністр у справах сім’ї, молоді та спорту Юрія Павленко.

юрій павленко
Павленко свідчив у суді

Свідчення переважно стосуються засідання Кабінету міністрів від 19 січня 2009 року, на якому розглядалися директиви на підписання газових угод між НАК “Нафтогаз України” і ВАТ “Газпром” , повідомляє ЛігаБізнесІнформ

Павленко в ході допиту зазначив, що на урядовому засіданні з цього приводу була дискусія, але він участі в ній не брав, оскільки не є фахівцем в газовій галузі, і ці питання не входили до сфери компетенції його відомства.

“Як я тоді зрозумів зі слів головуючого Турчинова, прем’єр-міністр вимагала політичної підтримки Кабінету міністрів, зокрема, у вигляді таких директив”, – сказав він.

У той же час, за словами Павленка, учасники засідання не змогли узгодити всі питання, і директиви не голосувалися. “Турчинов сказав, що засідання необхідно закінчувати, а директиви, за великим рахунком, і не потрібні, оскільки прем’єр-міністр і сама може давати вказівки учасникам переговорів”, – додав він.

Крім цього, Павленко зазначив, що у своїй практиці не стикався з тим, щоб уряд коли-небудь брав такий документ як директиви. “Для мене було незрозуміло тоді, що саме ми повинні були затвердити”, – сказав він.

На уточнюючі питання, що стосуються газової сфери, Павленко не відповідає, посилаючись, що не є фахівцем у цій галузі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.