Новини політики. 28 серпня. Микола Катеринчук закликав створити один потужний виборчий проект, щоб отримати якомога більше голосів на наступних парламентських виборах.

Микола Катеринчук
Катеринчук готовий до об'єднання з Гриценком

Європейська партія України, лідером якої є Микола Катеринчук, і партія “Громадянська позиція” екс-міністра оборони Анатолія Гриценка готові об’єднатися в одну структуру.

“У нас процес, який ми вже пройшли з “Громадянською позицією” Гриценка. Фактично ми готові до об’єднання в одну структуру. Якщо це буде прикладом для інших партій, ми будемо це тільки вітати”, – повідомив Катеринчук в інтерв’ю Радіо Свобода.

Він уточнив, що переговори остаточно завершаться тоді, коли пройдуть з’їзди партій. “Але на рівні, скажімо, обласних керівників, керівництва виконкомів ми вже домовилися”, – сказав Катеринчук.

Зі слів політика, вони прагнуть, щоб це було ширше об’єднання, до якого би входило не тільки дві партії, і щоб воно “мало якусь потужну перспективу”.

“Мені здається, що було б цілком розумно все ж таки створити один потужний виборчий проект для того, щоб отримати якомога більше голосів у парламенті, можливо, більшість”, – наголосив він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.