Новини України. 24 серпня. Мітинг опозиції вирушив на вулицю Банкову до адміністрації президента.

мітинг БЮТ
Мітинг опозиції вирушив на Банкову

До цього закликав після закінчення мітингу перший заступник глави партії “Батьківщина” Олександр Турчинов, повідомляє УП

“Чи може Янукович і його посіпаки забрати у нас можливість ходити по Києву? Тому будуємо потужну колону, якої давно не бачив Київ”, – заявив він.

“Мирною ходою підемо до адміністрації президента, щоб вручити їм резолюцію мітингу. І вони збирали валізи”, – сказав Турчинов.

Після цього колона рушила вулицею Володимирською від “Університету” в напрямку вулиці Богдана Хмельницького. Однак, на рівні “Будинку вчителя” вулиця Володимирська повністю перегороджена міліцією.

Колону очолюють Турчинов і народні депутати від опозиції. Учасники ходи прорвали перше коло міліції, яка перегородила вулицю Богдана Хмельницького.

Після першого кордону вулиця Володимирська була перегороджена металевими щитами, за якими вишикувались бійці спецпідрозділів у металевих шоломах та спецодязі.

Опозиція спробувала прорвати цей кордон. Однак, станом на 13:45 їм це не вдалося. Після цього бійці спецпідрозділів почали відштовхувати опозиціонерів назад. Деякі учасники мітингу намагалися змістити металеві щити та прорвати міліцейський кордон.

Після невдалих спроб прорвати міліцейський кордон опозиційна хода зупинилася біля нього. З боку вулиці Прорізної під’їхало чотири міліцейські автозаки, які зупинилися посеред вулиці Володимирської, створюючи додаткову перешкоду.

Під’їхало також близько п’яти автобусів з бійцями спецпідрозділів, які підперли їх ззаду.  Учасники ходи прожують мітингувати, при цьому, не вчиняючи активних дій до його прориву кордону.

Турчинов в мегафон закликає співробітників міліції пропустити ходу: “Міліцейські начальники не вчиняйте злочинних дій. Ми вимагаємо нас пропустити”.

Водночас Турчинов також просить учасників мітингу не прориватися крізь кордон: “Стоїмо. Міліція чекає на провокацію”. Багато присутніх тримають біля носа хустинки, бо за словами учасників було застосовано сльозогінний газ.

Безпосередньо біля міліцейського кордону стоять депутати Арсеній Яценюк і В’ячеслав Кириленко, які намагаються зв’язатися з керівництвом міліції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.