Новини України. 15 серпня. Голова Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок звернувся до судді Родіона Кірєєва із заявою про готовність взяти на особисту поруку Юлію Тимошенко.

Олег Тягнибок
Олег Тягнибок хоче взяти Тимошенко собі

У заяві Олега Тягнибока йдеться: “Факт невмотивованого арешту став підтвердженням того, що це кримінальне переслідування мало вибірковий характер, було непрозорим та перетворилося на приклад використання правосуддя як засобу досягнення політичних цілей. Події, що відбулися у Печерському суді Києва 5 серпня 2011 року, є великим кроком назад у розбудові демократичних засад устрою нашої держави, складовою частиною політичного життя якої має бути чесна конкуренція влади та опозиції, які доповнюють та контролюють одне одного.

 

Ми не хочемо, щоб в Україні було встановлено диктатуру.

З урахуванням зазначеного та на підставі ст. 152 Кримінально-процесуального кодексу України звертаємося до Вас із цією заявою, якою інформуємо, що ми зобов’язуємося взяти Тимошенко Юлію Володимирівну на особисту поруку під час розгляду кримінальної справи № 49-3151. Поручаємось за її належну поведінку щодо явки за кожним викликом до суду і гарантуємо її присутність у суді за кожною вимогою.

Враховуючи викладене, просимо Вас, пане суддя, змінити запобіжний захід із взяття під варту Тимошенко Юлії Володимирівни та передати Тимошенко Юлію Володимирівну на нашу особисту поруку.”

Джерело Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.