Новини світу. 28 серпня. 35-річний принц Пруссії Георг Фрідріх Гогенцоллерн, праправнук останнього імператора Німеччини Вільгельма II, одружився з 33-річною принцесою Софі з княжого і графського роду Ізенбургів.

Весілля Георга Фрідріха і принцеси Софі
Весілля Георга Фрідріха і принцеси Софі

Вінчання відбулося в Потсдамській ратуші на території знаменитого палацового комплексу Сан-Сусі.

На урочистій церемонії королівського весілля, яку назвали головною світською подією в Німеччині цього року, були присутні близько 650 гостей – представники європейських і німецьких дворянських родів, політики, знаменитості.

У палаці-оранжереї парку відбулася святкова вечеря з нагоди весілля, на яку було запрошено 370 осіб. Однак список запрошених був настільки утаємничений, що імена гостей не стали відомі пресі навіть після того, як церемонія завершилася.

Наречена була одягнена в кремове плаття, розроблене дизайнерським домом Wolfgang Joop, а її зачіску прикрашала діамантова діадема, сімейна реліквія Ізенбургів. Наряд нареченого виглядав також традиційно – темний фрак і циліндр.

Після весілля екіпаж з нареченими, запряжений шісткою коней, проїхав вулицями міста. Весільна церемонія транслювалася наживо німецьким телебаченням, що викликало протест з боку лівих політиків і деяких ЗМІ.

Після медового місяця молодята повернуться до своєї роботи. Обидва – бізнесмени: 35-річний принц працює консультантом, який просуває відкриття вчених в практику; а його дружина – консультант в некомерційному фонді.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.