Новини України. 19 серпня. Імпорт українського пива в Білорусі знизився на 74,1%. Компанії скаржаться, що білоруська влада робить все, щоб витіснити українських виробників.

Експорт "Оболоні" до Білорусі зменшився на 70%

Українські пивовари зазнають значних збитків на сусідньому ринку.

“За офіційними даними концерну “Бєлгоспищепром” у першому півріччі 2011 року імпорт пива з України у Білорусь знизився на 74,1%. Це зниження стало наслідком дискримінаційних дій білоруського уряду, направлених проти українських виробників пива”, – прокоментувала ситуацію заступник директора із зовнішньо-економічних питань “Оболоні” Алла Коломієць.

“Обмеження поставок пива українського виробництва зумовлене вимогами підняти відпускні ціни в 1,5 рази до діючих в 2010 році та дією постанови Ради міністрів Республіки Білорусь №18-60 від 21.12.2010 “Про ліцензування імпорту пива солодового з України”, – додала вона

В компанії відзначають, що цей крок свідомо спрямований на скорочення обсягів саме українського пива. Натомість, імпорт пива з Росії, Німеччини, Чехії, Ірландії до Білорусі за перше півріччя зріс по окремих країнах в рази. Сама ж корпорація “Оболонь”, як провідний експортер пива з України, несе значні збитки від протекціоністських дій білоруського уряду. А саме: експорт оболонського пива до Білорусі за перше півріччя зменшився на 69% у натуральному вираженні, йдеться в повідомленні компанії.

Корпорація “Оболонь” є найбільшим експортером пива з України. За підсумками 2010 року частка компанії в експорті склала близько 80%. Продукція компанії експортується у 33 країни світу.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.