Новини України. 16 серпня. Голова партії «Сильна Україна» Сергій Тігіпко купив квиток на «Титанік», ухваливши рішення про об’єднання з Партією регіонів.

Тігіпко купив собі квиток на "Титанік", впевнений Гриценко

Так прокоментував об’єднання партій голова «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко.

За його словами, злиття політичної сили Сергія Тігіпка з партією влади означає дві речі: по-перше, ще один мільярдер вступив до партії мільярдерів, якою є ПР, а по-друге, Тігіпко «злив» свою партію і себе як політика.

Гриценко переконаний, об’єднання «Сильної України» з Партією регіонів не підвищить рейтинг останньої.

«Бо на президентських виборах Тігіпка підтримували у південних і східних регіонах країни, вбачаючи в ньому альтернативу Януковичу. Коли ж він пішов працювати в уряд і став підлеглим президента, він тим самим втратив будь-які шанси на самостійний політичний проект. Хто ж голосує за підлеглих?», – наголосив голова «Громадянської позиції».

На його думку, претензії Тігіпка на європейськість зникли остаточно, коли він боязливо промовчав і не висловив свою чітку позицію щодо незаконних арештів лідерів опозиції.

Також голова «Громадянської позиції» прогнозує, що наступними квитки на «Титанік» придбають Володимир Литвин зі своєю «Народною партією», а за ним – Віктор Балога з партією «Єдиний центр».

Джерело Тиждень

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.