Новини України. 12 серпня. Національна комісія з питань регулювання зв’язку на засіданні 11 серпня затвердила порядок реєстрації абонентів, які отримують телекомунікаційні послуги без укладення договору в письмовій формі.

мобільні телефони
НКРЗ визначила як переходити на іншого оператора "неконтрактникам"

Про це повідомляється на сайті комісії.

Документ підготовлено в рамках змін до закону “Про телекомунікації”, які внесли в липні 2010 року (введення послуги MNP і нацроумінгу).

Даний регуляторний акт розроблено з метою вдосконалення порядку надання та отримання телекомунікаційних послуг з перенесення абонентських номерів та використання персональних номерів, а також врегулювання відносин між абонентами та операторами телекомунікацій під час повернення невикористаних коштів з особових рахунків абонентів, йдеться в повідомленні комісії.

Документ визначає, що абонент, який отримує телекомунікаційні послуги без укладення договору в письмовій формі, може зареєструватися в оператора, надавши йому персональні дані відповідно до Закону України “Про телекомунікації” в порядку, встановленому НКРЗ. Розроблено перелік документів, які необхідно подати споживачу для внесення персональних даних до бази даних оператора, а також визначено термін здійснення реєстрації абонента оператором, надання йому підтвердження про реєстрацію та термін зберігання в базі даних.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.