Новини спорту. 26 серпня. Гонщик Ф-1 Нік Хайдфельд оскаржив своє звільнення з команди Формули-1 Renault в суді.

Хайдфельд судиться з "Рено"

Сам гонщик утримувався від коментарів після того, як у Lotus Renault оголосили про те, що його місце займе Бруно Сенна, але в ніч на п’ятницю позиція гонщика стала відома з офіційного релізу юридичної контори, яка захищає його інтереси.

 

Нік Хайдфельд, маючи діючий контракт основного пілота Lotus Renault GP, має намір продовжити процесуальні дії в лондонському суді після того, як команда тимчасово дозволила Бруно Сенні зайняти його місце до остаточного рішення, яке буде прийнято після Гран Прі Італії в Монці.

“Тимчасове рішення суду не оспорює діючий контракт Ніка, що дозволяє йому виступати в якості одного з основних пілотів команди. Ми не змиримося з цією ситуацією, поки статус гонщика не буде повністю відновлений”, – сказав юрист Ніка Хайдфельда Стефан Сайц.

Менеджер Хайдфельда Андре Тоєрцайт заявив. що він розчарований тим, що команда дозволила іншому пілоту сісти за кермо під час майбутніх вік-ендів.

“Однак я впевнений – ми зможемо добитися справедливого рішення під час подальших слухань. Всі ми сподіваємося, що в Сінгапурі Нік повернеться в кокпіт”, – сказав він.

Сам гонщик сказав: “Я був здивований планами команди замінити мене і шкодую, що ситуація розвивається таким чином. Я лише хотів сісти за кермо і домогтися кращого результату для себе і команди. У мене чинний контракт, і я хочу ганятися”.

За матеріалами f1 news

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.