Новини світу. 1 серпня. Нелегальні іммігранти з країн Африки та Східної Європи 1 серпня влаштували безлади в місті Барі на півдні Італії.

Нелегали побилися з поліцією в Італії

Згідно з останньою інформацією, у зіткненнях між приїжджими і місцевою поліцією постраждали як мінімум 30 осіб, причому 20 з них – правоохоронці.

Мігранти, незадоволені довгими термінами процедури надання їм притулку, почали підпалювати сміттєві контейнери та автомобільні покришки, псувати майно центру тимчасового розміщення, а також закидати камінням поліцейських, які вийшли на утихомирення натовпу.

Крім того, деякі приїжджі перекрили автомобільний шосе і залізничну гілку в околицях міста.

В останні роки правий уряд Сільвіо Берлусконі провів через парламент закони, які істотно посилюють процедуру отримання притулку на території Італії. Одночасно з цим були збільшені терміни розгляду відповідних прохань.

Ці заходи за часом збіглися з збільшення потоку біженців з Африки, які з географічних міркувань вибирають Італію для проникнення на територію ЄС. Італійський острів Лампедуза розташований неподалік від африканського узбережжя, що значно спрощує мігрантам завдання з подолання Середземного моря.

Після “жасминової” революції в Тунісі в січні 2011 року до Італії хлинув потік нелегальних мігрантів з цієї країни, які сподівалися скористатися заворушеннями у себе на батьківщині, щоб отримати дозвіл на перебування в Європейському союзі. Крім них до Італії почали тікати єгиптяни і вихідці з інших держав Магрибу.

З січня в таборах біженців в Італії, насамперед, на острові Лампедуза, скупчилося близько 50 тисяч нелегальних біженців.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.