Новини України. 17 серпня. Замість Василя Джарти, який пішов з життя, Крим може очолити нинішній міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов, або представник президента в Криму – глава Севастопольської міської державної адміністрації Володимир Яцуба.

Анатолій Могильов
Могильов серед кандидатів на посаду прем'єр-міністра Криму

Про це заявив один з лідерів ЄЦ, політолог Вадим Карасьов, передає ЛІГАБізнесІнформ.

“Новий кримський прем’єр буде кандидатом з центру. Вибір буде визначено параметрами управління Кримом, які задав Василь Джарти“, – підкреслив Карасьов.

На його думку, Крим очолить “вольова, сильна людина, що вміє добиватися результату не дивлячись на сентименти і реакції керівників”.

“Це буде людина, схожа на Джарти. Цілком можливо, що це буде Могильов“, – зазначив політолог.

Крім глави МВС, який раніше очолював кримську міліцію, Карасьов зазначив, що шанси є в Яцуби.

Яцуба – сильний, вольовий, досвідчений управлінець. Він деполітизований і відданий київському центру, особисто лояльний президенту”, – зазначив Карасьов.

Коментуючи діяльність Джарти на посаді голови Радміну Криму, Карасьов зазначив, що ситуація в Криму з приходом Джарти не стала краще – “вона просто стала іншою”. “Крим став стабільнішим”, – зауважив політолог.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Криму Василь Джарти помер в ніч на середу, 17 серпня, на 54-році життя внаслідок важкої хвороби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.