Новини України. 11 серпня. Згідно з моніторингом цін на газ для населення, найбільше за газ платять харків’яни і одесити.

Газ за різними цінами в Україні

Кубометр природного газу для населення у Харкові коштує 1,83 гривень, що є найвищою ціною серед усіх регіонів України.

Про це свідчать дані моніторингу цін який провело інформаційне агентство Укрінформ.

На другому місці по вартості блакитного палива – Одеса – тут кубометр газу на 6 копійок дешевший, ніж у Харкові – 1,77 грн. На третьому місці – Дніпропетровськ з ціною 1,68 грн. За ним йде сусіднє місто Запоріжжя, де ціна газу складає 1,46 грн за куб. м. Найдешевший газ на сході України – у Донецьку і Луганську – 78 коп. і 76 коп. відповідно.

В інших містах України, які потрапили під моніторинг, кубометр газу коштує менше гривні. Найдешевше за газ платять жителі Львова, Чернівців, Житомира, Вінниці, Миколаєва і Сум – 72 коп. за 1 куб. м газу.

В середньому кожному жителеві з опитаних областей кубометр газу обходиться в 1,02 грн.

Нагадаємо, Нацкомісія з регулювання електроенергетики (НКРЕ) не планує переглядати діючі ціни на газ для населення і підприємств комунальної теплоенергетики до 2012 року, повідомив глава відомства Сергій Титенко.

При цьому варто відзначити, що наприкінці липня в НКРЕ заявляли, що з урахуванням дефіциту бюджету “Нафтогазу” необхідно підвищити комунальні тарифи в два з половиною рази. Джерело в комісії повідомило, що усі необхідні для цього документи вже підготовлені, і для їх затвердження потрібна лише політична воля керівництва країни.

Джерело ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.