Новини світу. 8 серпня. Найбагатша жінка Іспанії, яка володіє більш ніж десятьма стародавніми замками, величезною колекцією творів мистецтва і є далекою родичкою Вінстона Черчілля і принцеси Діани, вирішила подарувати родичам своє величезне багатство.

герцогиня альба
Герцогиня Альба

Такий щедрий подарунок герцогиня хоче зробити, щоб родичі дозволили їй вийти заміж за рядового службовця з департаменту соцзабезпечення, який молодший від герцогині на 24 роки, пише Guardian.

На даний момент герцогині Альбі 85 років. Згідно з Книгою рекордів Гіннеса, жінка має більше знатних титулів, ніж будь-яка інша благородна особа в світі. В Альби 7 герцогських титулів, 22 графських і 24 титули маркізи.

Крім того, як жартують піддані герцогині, у неї, можливо, одне з найдовших імен у світі. Повне ім’я королівської особи звучить як Марія дель Росаріо Каєтана Альфонса Вікторія Еухенія Франциска Фітц-Джеймс Стюарт-і-Сільва.

Будучи главою дому з 539-річною історією, в герцогині є право в’їжджати на коні в Севільський кафедральний собор і не схиляти коліно перед Папою Римським. А от вийти заміж через кохання багатюща дама Іспанії не може. Принаймні, якщо її обранець не благородної крові.

Для подібного союзу дамі необхідна згода її шістьох дітей, які, як любить підкреслювати герцогиня, всі давно розлучені. Всі діти герцогині з’явилися на світ від першого шлюбу королівської особи з сином герцога Сотомайор Педро Луї Мартінесом, який помер в 1972 році.

Нинішнього обранця герцогині звуть Альфонсо Дієс. Він працює в департаменті соцзабезпечення і займається рекламою. Закохані хотіли одружитися ще в 2008 році, проте тоді сім’я герцогині виступила з різким засудженням цього кроку. Іспанський король Хуан Карлос особисто зателефонував герцогині Альбі і відмовляв її від цього шлюбу, який зганьбив би всю сім’ю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.