Новини України. 3 серпня. Відео. Відомо, що робота шахтарем не є легкою. Тим більше, ця робота є небезпечною і важкою в українських реаліях.

шахта, ліфт
Шахтар розповів про роботу в українських шахтах

Шахтар Ігор Сметанін був на місці аварії шахти, очевидно “Суходільської-Східної”, і допомагав витягувати на поверхню тіла загиблих внаслідок вибуху.

Він не побоявся “на камеру” розповісти про події в день аварії, про умови роботи в шахтах та ставлення керівництва до шахтарів.

“Гірничий майстер, ймовірно, загинув. А так би все на нього звалили”, – сказав Ігор Сметанін.

За його словами, їх заставляють працювати, коли рівень метану значно перевищує норму допустимого. Він додав, що у випадку, якщо говорити про низьку зарплату або не виконувати завдання, то шахтарів відправляють в “полігон за 800 грн в місяць.

“А загинули вони, тому що давай, давай… добуток давай, прибуток давай, мільйони давай…”, – заявив він.

“Покажіть це будь ласка. Я вже навряд чи буду працювати в об’єднанні. Я залишився без роботи, але я хочу, щоб це показали”, – звернувся Ігор Сметанін до журналістів.

ВІДЕО

Newsmarket

Новини від Newsmarket: Менеджери Ахметова готові запустити шахту “Суходільська-Східна” за кілька днів

Comments

  1. “Нас порят как скотов” – правильно делают. Вам и зарплату зря платят, погнали б палками с овчарками – даром бы сдыхали. Выж типичные представники гордого украинского народа – вас е..ут, а вы только скулите. И все у вас виноваты, кроме вас. Рабы и скоты.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.