Новини науки. 2 серпня. З появою дітей змінюється не тільки спосіб життя подружжя, а й їхні стосунки.

діти
Батьки "психують" через проблеми у вихованні дітей

Як показують дослідження, питання, пов’язані з вихованням дітей змушують пари сваритися частіше, ніж до народження малюка.

Згідно з результатами дослідження, в середньому партнери або подружжя знаходять привід для сварок близько семи разів на день, проте після народження дитини ця цифра зростає до 11.

Таким чином, щорічно між батьками відбувається близько 4015 сутичок, велика частина з яких відноситься безпосередньо до дитячих питань.

Основною причиною спалахів гніву і непорозуміння є безсонні ночі, а також різне ставлення до питань виховання та дисципліни. У кожної четвертої пари виникають конфлікти з приводу того, коли дитина повинна лягати спати, а 21% батьків сваряться через раціон харчування малюка.

Єдиним незмінним приводом для сварок, який супроводжує подружжя як до народження дитини, так і після нього, є фінансове питання.

П’ята частина з 3000 опитаних батьків зізналися, що регулярно «психують» з приводу безладу в будинку, розкиданих іграшок і грошей, які необхідно витрачати на нові іграшки.

Крім цього, як і слід було очікувати, величезна кількість сварок відбувається на грунті домашніх обов’язків, коли батьки сперечаються, хто повинен прибирати, готувати або прати білизну.

«Навіть найміцніші пари проходять через нелегкі випробування в перші місяці після народження дитини, а сварки стають невід’ємною частиною їхнього життя», – підсумовують дослідники.

Джерело Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.