Новини  України. 13 серпня. Національний банк вивів тимчасову адміністрацію з вхідного в групу найбільших банку “Надра” з 13 серпня.

Надра банк
З банку вивели тимчасову адміністрацію НБУ

“Постановою правління Національного банку України 280 від 12 серпня 2011 року з 13 серпня 2011 припинена тимчасова адміністрація та повноваження тимчасового адміністратора в публічному акціонерному товаристві “Комерційний банк “Надра”, – йдеться в повідомленні НБУ.

Крім того, рішенням адміністративної ради Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 12 серпня 2011 року банк “Надра” повернуто з категорії тимчасових учасників в категорію постійних учасників фонду.

Банк “Надра” був у категорії тимчасових учасників фонду з 2 березня 2009 року.

Відповідно до закону “Про фонд гарантування вкладів фізичних осіб”, у категорію тимчасових учасників фонду за рішенням адміністративної ради фонду переводяться банки, які не виконують встановлених Національним банком економічних нормативів або яким Нацбанк зупинив дію ліцензії на здійснення банківської діяльності.

Як повідомлялося, з 9 лютого 2009 року НБУ ввів тимчасову адміністрацію в банк “Надра” і призначив тимчасовим адміністратором цієї фінустанови Валентину Жуковську.

Потім НБУ неодноразово продовжував роботу тимчасової адміністрації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.