Новини України. 25 серпня. Українці мають приємно вразити гостей Євро-2012 своїми найкращими рисами, щоб туристи повернулися до України знову.

Українці мають проявити усю свою гостинність до гостей Євро-2012

Україна має якнайкраще підготувати волонтерів до Євро-2012, щоб приємно вразити гостей чемпіонату.

Адже сприйняття країни відбувається через контакт з людьми, які в ній живуть. Тому поряд з будівництвом стадіонів, доріг, аеропортів, готелів та іншої інфраструктури, важливо також підготувати добровольців.

У цьому переконаний експерт з комунікації, PR та зв’язків з урядами, керівний партнер – засновник компанії CFC Consulting Геннадій Курочка.

“Наші громадяни повинні зустріти гостей турніру з відкритою душею”, – вважає Курочка.

Крім того, українці мають проявити усю свою гостинність до гостей Євро-2012, адже чемпіонат стане найпотужнішим інформаційним приводом заговорити про Україну.

“Тут будуть тисячі журналістів, фанів. Останні вже приїдуть до нас, як на свято. А тому очікується, що всі вони стануть носіями позитивного іміджу України. Головна думка, яку єврогості повинні винести з нашої держави – та, що Україна – така сама Європа, з якої вони приїдуть до нас”, – акцентує експерт.

За словами Курочки, наразі світ мало знає про нашу державу, а футбольний чемпіонат заповнить нішу інформації про Україну у свідомості іноземців. Тим більше, що половина репортажів, які зараз виходять на провідних телеканалах BBC, Euronews, Eurosport та CNN – це репортажі загалом про Україну.

До того ж експерт з комунікації переконаний, що велика кількість вболівальників, які приїдуть з Європи передадуть свої враження про Україну своїм друзям і більшість з них ще мінімум один раз приїдуть в нашу країну.

“Головний акцент інформаційних месседжів промоції України до Євро-2012 повинен стартувати за 8-9 місяців до турніру. Причому, головним повідомленням тут має стати такий посил, що будучи “терра інкогніто”, наша країна може вразити своєю красою, розвитком. Якщо багатотисячна армія футбольних фанів передасть пережиті емоції своїм друзям – більшість іноземних гостей повернеться до нашої країни вже з підкріпленням”, – підсумував Курочка.

Джерело ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.