Новини економіки. 8 серпня. На відновлення вищого кредитного рейтингу США може піти від 9 до 18 років.

Вашингтон, США
На відновлення кредитного рейтингу США може піти кілька років

Таку оцінку фінансовим перспективам США дав керуючий директор міжнародного рейтингового агентства Standard & Poor’s (S & P) Джон Чемберс.

Він також вказав на можливість подальшого зниження рейтингу США в найближчі два роки. “Подальше зниження рейтингу може піти, якщо фінансове становище США продовжить погіршуватися або посиляться політичні розбіжності”, – заявив Д. Чемберс.

За його словами, процес відновлення рейтингу потребує часу і великих зусиль політичного керівництва.

“Спочатку влада повинна стабілізувати процес обслуговування своїх боргових зобов’язань і подолати майбутній економічний спад, а потім більш чітко продемонструвати рішучість досягти компромісу у вирішенні фінансових проблем”, – зазначив Д. Чемберс.

Ймовірність в найближчі два роки подальшого пониження рейтингу США, на думку глави S & P, складає 1:3.

Тим часом в Мінфіні США вважають, що S & P помилилася в розрахунках на 2 трлн доларів. На думку чиновників відомства, помилка криється в розрахунках рейтингу боргу щодо внутрішнього валового продукту, а також у нерозумінні основних даних конгресу.

Тим не менш, кредитний рейтинг США був знижений вперше в історії. Раніше він перебував на рівні ААА, що свідчило про надзвичайно високий степінь надійності кредитоспроможності Америки. Ситуація, що склалася, вже призвела до нестабільності фондових ринків.

Джерело РБК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.