Новини України. 3 серпня. Адміністрація президента України хоче приписати Юлії Тимошенко справи щодо двох гучних вбивств в Україні.

Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко

Про це повідомляє прес-служба “Батьківщини” з посиланням джерела в СБУ на Генпрокуратурі України.

“Перетворення судового фарсу на відверте катування, позбавлення Юлії Тимошенко права на захист, відмова практично у всіх поданих нею клопотаннях, посилена бригада прокурорів не дали змоги режиму приховати повну відсутність доказів в цій фальшивій справі та зламати лідера опозиції”, – відзначають в партії.

БЮТівці заявляють, що навіть ті свідки, яких ретельно відбирали в адміністрації президента, ГПУ та СБУ насправді дають покази проти обвинувачення.

“Всупереч планам та очікуванням політичних замовників, невинуватість Юлії Тимошенко та абсолютна безпідставність порушеної проти неї кримінальної справи стали очевидними як в Україні, так і за її межами. Так звана газова справа руйнується так само швидко як і попередні – по виплаті пенсій та по закупівлі машин для сільської медицини тощо”, – йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що всі спроби адміністрації Януковича відшукати ознаки будь-яких порушень у діяльності Юлії Тимошенко на посаді глави Уряду зазнали повного фіаско.

Не досягнувши дискредитації свого головного опонента завдяки старому бруду, замовник розправ над Тимошенко вимагає від підпорядкованих йому силових структур “нових” і “шокуючих” звинувачень проти лідера опозиції. Так, за інформацією, яка надійшла від чесних працівників СБУ та ГПУ, яким набридло обслуговувати незаконні політичні замовлення влади, перед першим заступником Генпрокурора Кузьміним з посиланням на главу держави поставлено вражаюче цинізмом завдання звинуватити Юлію Тимошенко нібито у причетності до замовних вбивств та терористичної діяльності, зокрема до вбивства Вадима Гетьмана та Євгена Щербаня, повідомляють в партії.

“Все це було би смішно, якби не виглядало так сумно, і ми не мали справу з кланом, який не гребував для завойовування влади і не гребує для її утримання нічим, в тому числі і людським життям. Жадоба збагачення та страх перед відповідальністю за свої злочини позбавляє замовників розправи над Тимошенко адекватності та здорового глузду. Сьогодні кримінальному кланові, що перебуває при владі в нашій країні, вже не потрібні “калаші” та бейсбольні бити. Тепер йому служать всі так звані правоохоронні органи. І вони не зупиняються ні перед чим, щоб придушити своїх політичних опонентів”, – відзначають в БЮТ.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.