Новини технологій. 31 серпня. Наявність облікового запису на “Яндексі” перестала бути обов’язковою умовою для доступу до персональної частини сервісів компанії.

На Яндекс можна буде зайти з різних акаунтів

Починаючи з 31 серпня користувачі можуть зайти на сервіси “Яндекса” – наприклад, в пошту, “Яндекс.Маркет” або в соцмережу “Я.ру” – за допомогою облікового запису на іншому ресурсі. Підтримується авторизація через “ВКонтакте”, Facebook, “Однокласники”, Google, Mail.ru або Twitter.

Якщо у користувача немає облікового запису на “Яндексі”, обліковий запис для нього буде створений автоматично при першому вході. Якщо ви вже зареєстрований, він може “прив’язати” сторонні акаунти до свого профілю. Ця операція зворотня – при бажанні прив’язку можна анулювати. Для управління списком акаунтів передбачена сторінка “Соціальні профілі”.

Вхід з допомогою стороннього облікового запису виконується за протоколом OAuth. При цьому “Яндекс” не “бачить” паролі до акаунтів користувача. Уточнюється, що зайти на сервіси “Яндекса” під обліковим записом можна як з комп’ютера, так і з мобільного пристрою.

У блозі “Яндекса” повідомляється, що в тестовому режимі сервіс “соціальної авторизації” працював з червня. 31 серпня його відкрили для всіх користувачів.

Джерело lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.