Новини світу. 31 серпня. Дмитро Медведєв має намір запропонувати російським бізнесменам, чий статок оцінюється понад один мільярд доларів, проводити в школах уроки – “Історія життєвого успіху”.

Мєдвєдєв хоче навчити школярів "життєвому успіху"

Таку думку президент висловив на засіданні Комісії при президенті РФ з реалізації пріоритетних нацпроектів і демографічної політики в Сочі.

“Є ідея, я покличу представників наших великих підприємницьких кіл, в основному людей, чий статок починається, скажімо, від мільярда доларів, і скажу, щоб всі почали викладати в школах”, – говорить Мєдвєдєв.

Президент РФ висловив упевненість в тому, що ця ініціатива буде підтримана, в тому числі і директорами шкіл, оскільки “це все історія життєвого успіху”.

“Насправді він може бути різним, звичайно, і не тільки втілюватися в грошах, але це, як мінімум, цікаво”, – сказав глава держави.

Медведєв поцікавився в учасників засідання, в тому числі керівників навчальних закладів, чи є практика викладання представниками малого та середнього бізнесу в школах. Він пояснив, що мова йде про участь представників бізнесу в профорієнтації учнів.

Член Громадської палати РФ, директор центру освіти “Царицино” Юхим Рачевський підтвердив, що такого роду практика існує.

Джерело Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.