Новини світу. 31 серпня. Президент РФ заявив, що викладання основ медіа-безпеки в школах не повинно зводитися до «тупих заборон» в Інтернеті.

Мєдвєдєв вважає заборони Лукашенко безглуздими

«Я хотів би звернути увагу на те, що той, хто все-таки буде роз’яснювати канони цієї інформаційної безпеки він повинен бути: а) підготовлений і б) розумний. Тому що немає нічого гіршого, ніж якщо це все зведеться до тупих заборон – не лазьте туди, не лазьте туди », – заявив Медведєв на засіданні комісії з реалізації пріоритетних нацпроектів і демографічної політики.

Президент додав: «Що робить у цьому випадку школяр? Щоб я зробив на місці школяра? Я б тільки туди і поліз ».

Нагадаємо, що позавчора Лукашенко запропонував взяти під контроль доступ до інтернет-ресурсів у закладах освіти.

«Доступ до інтернет-ресурсів у закладах освіти повинен бути взятий під контроль, що виключає його використання у позанавчальних, а тим більше – деструктивних цілях», – заявив Лукашенко в понеділок у Мінську, на нараді педагогічного активу країни.

Правитель зазначив, що «особливої уваги з боку педагогів і батьків вимагають питання спілкування молоді в Інтернеті, в першу чергу – в так званих соціальних мережах».  Лукашенко заявив, що «в руках злочинців вони (соцмережі) здатні стати небезпечною зброєю, в чому на власному сумному досвіді переконалася не одна європейська країна».

Лукашенко сказав, що «сучасний світ, збагачуючись досягненнями науково-технічного прогресу, одночасно стає більш жорстоким».

«Багато країн і народів опинилися під загрозою агресивних дій держав, котрі вважають себе вершителями доль планети», – зазначив він.

Джерело Хартыя’97

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.