Новини світу. 1 серпня. Глава сил безпеки Південного Синая Мухаммед Нагіб Іса у понеділок вручив колишньому президенту Єгипту Хосні Мубараку під розписку повістку до суду.

Хосні Мубарак
Мубарак пробуде під арештом ще 15 днів

Мубарак перебуває на лікуванні в госпіталі міста Шарм-еш-Шейх, але перше засідання суду за обвинуваченням колишнього єгипетського лідера намічено на 3 серпня в Каїрі в будівлі Академії поліції.

За словами Нагіба Іси, Мубарак погодився розписатися за отримання повістки тільки після консультації зі своїм адвокатом.

Разом з тим, до цих пір залишається незрозумілим, як будуть перевозити колишнього лідера країни в Каїр. Керівництво госпіталю Шарм-ель-Шейха не отримувало жодних вказівок з підготовки тяжкохворого Мубарака до транспортування.

Лікарі за останні кілька днів стабілізували артеріальний тиск свого пацієнта, проте медики підкреслюють, що психологічний стан Мубарака дуже важкий і він, в тому числі, впливає на скачки тиску і роботу серця колишнього президента.

Хосні Мубарак (83 роки), який правив Єгиптом майже 30 років, змушений був піти у відставку 11 лютого цього року після 18 днів народних хвилювань. Генеральна прокуратура Єгипту 12 квітня прийняла рішення про затримання екс-президента і двох його синів у рамках розслідування звинувачень у розстрілі демонстрантів, а також у незаконному збагаченні, використанні владних повноважень в особистих цілях.

За матеріалами РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.