Новини світу. 3 серпня. Відео. Фото. В Каїрі в приміщенні поліцейської академії проходить судове засідання над екс-президентом Єгипту Хосні Мубараком.

Хосні Мубарак
Мубарак відкидає усі звинувачення

Пряму трансляцію суду показує єгипетське телебачення.

До залу суду Хосні Мубарака завезли на носилках. Він важко хворий.

Після формальних етапів в судовому засіданні, переліком усіх свідків, які візьмуть участь в процесі тощо, вперше в суді заговорив сам Хосні Мубарак. Він підтвердив інформацію, хто він, назвавши ім’я і прізвище, а також відкинув всі обвинувачення проти себе.

Сини екс-президента Аляа Мубарак та Гамаль Мубарак також відкинули всі обвинувачення проти себе.

Перед тим, сторона захисту також дискутувала з судом щодо короткого терміну, який вони мають на ознайомлення з показаннями свідків.

ВІДЕО


Сторона обвинувачення оголосили деякі імена осіб, які загинули під час масових акцій протестів в Єгипті на початку цього року. Він звинуватив Хосні Мубарака в цих жертвах та екс-міністра внутрішніх справ Єгипту. За його словами, Мубарак дав дозвіл на використання зброї та військової техніки проти учасників протестів.

Хосні Мубарака також звинувачують в корупції, перевищення службових повноважень, використанні державних коштів та ресурсів у власних потребах. Йому загрожує смертна кара.

Прокурор також назвав, що в Мубарака та його синів є п’ять незаконних віл на узбережжі півострова Синай, загальною вартістю 38 мільйонів доларів.

В масових заворушення проти режиму Хосні Мубарака загинуло понад 800 осіб, близько 2-ох тисяч були поранені. Під тиском протестувальників Мубарак пішов у відставку 11 лютого.

Newsmarket, фото, відео Telegraph

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.