Новини України. 30 серпня. Незалежні міжнародні спостерігачі-юристи звернули увагу на нездорову швидкість та численні порушення під час процесу проти Юлії Тимошенко.

Юлія Тимошенко
Міжнародні юристи спостерігають над судом Тимошенко

Печерський райсуд Києва надзвичайно швидкими темпами розглядає справу Юлії Тимошенко, допускаючи при цьому численні процесуальні порушення.

Про це сьогодні заявили адвокат, колишній головний прокурор Великої Британії Джері Прюс Бутілович та Адміністративний директор з питань законодавства у міжнародній неурядовій організації «Хьюманітад» Майкл Апстоун, повідомили у прес-службі Батьківщини.

«Схоже, що в суді існує якийсь нездоровий поспіх з вивченням свідчень, причому захисту не надається адекватного часу для підготовки своєї реакції», – наголосив Джері Прюс Бутілович.

«Це безпрецедентно, коли судові засідання починаються рано вранці і тривають до 18-ої, 19-ої або навіть 20-ої годин вечора. Будь-хто, причетний до судових процесів, знає, що після завершення судового засідання адвокати повинні повернутись і вивчити те, що трапилось протягом цього дня, щоб підготуватись до наступного», – сказав колишній головний прокурор Великобританії, зазначають у партії.

Також, за його словами, занепокоєння викликає перешкоджання захисту викликати заявлених свідків через заборону судді, зникнення матеріалів справи, які надала прокуратура, тиск на свідків, інформація про те, як було призначено суддю на розгляд цієї справи, ненадання захисту достатнього часу для вивчення матеріалів справи тощо.

«Такі методи є процесуальними порушеннями та суперечать Європейській Конвенції з прав людини. На мою думку, вони будуть розглядатися в Європейському Суді з прав людини», – наголосив Джері Прюс Бутілович.

Як повідомляє Батьківщина, Джері Прюс Бутілович та Майкл Апстоун перебувають в Україні в складі делегації «Хьюманітад» для спостереження за судовим процесом проти екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.