Новини України. 12 серпня. Працівники ветеринарної міліції вилучили з продажу 6 тонн “протермінованого” сиру та півтонни “сумнівних” кавунів і динь.

сир
В магазинах України продавали 6 тон "протермінованого" сиру

Про це повідомляє прес-служба МВС України.

Загалом було вилучено понад 8 тонн продукції рослинного та тваринного походження, що не відповідає гігієнічним вимогам та стандартам якості. Вартість вилученої продукції склала понад 340 тисяч гривень.

Працівники ветеринарної міліції продовжують проведення заходів щодо недопущенню надходження на споживчий ринок неякісної продукції тваринного та рослинного походження. Для реалізації цих завдань в регіонах України діють мобільні групи у складі працівників ветеринарної міліції та Державної служби ветеринарної медицини, повідомляють в МВС.

Ці мобільні групи впродовж минулого тижня здійснили майже 400 перевірок суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з обігом продукції тваринного походження.

Вилучено з обігу 8076 кг продукції тваринного та рослинного походження, якість якої не відповідає вимогам чинного законодавства. Загальна сума вилученої продукції становить 340,2 тис. гривень. Забезпечено контроль за утилізацією 34,3 тонн неякісної тваринницької продукції.

Зокрема, в Харківській області було вилучено з обігу близько 6 тонн сиру з простроченими термінами зберігання, а в Дніпропетровську – заборонено реалізацію 500 кг баштанних культур невідомої якості.

Під час перевірок правоохоронці зафіксували 246 правопорушень, відповідальність за які передбачена статтею 107 (Порушення правил щодо карантину тварин та інших ветеринарно-санітарних вимог) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

У дохід держави стягнуто штрафних санкцій на суму 37 тисяч грн. Винесено та проконтрольовано виконання 96 інспекторських приписів. Призупинено роботу 13 підприємств. Також правоохоронці підготували та направили 31 інформацію при виявлені порушення до органів виконавчої влади.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.