Новини культури. 10 серпня. Мік Джаггер заспівав на санскриті. Пісня “Satyameva Jayate” була записана лідером The Rolling Stone для альбому супергрупи SuperHeavy, в яку крім Джаггера також входять інші музиканти.

Мік Джаггер
Мік Джаггер заспівав на санскриті

Як розповів представник індійського відділення компанії Universal, що відповідає за реліз пісні, англомовні вокальні партії для “Satyameva Jayate” записали всі учасники групи, однак частини тексту на санскриті виконали тільки Рахман і Джаггер. Автором композиції є Рахман.

Пісня “Satyameva Jayate” стала другим синглом з дебютної платівки однойменної SuperHeavy. Прем’єра пісні відбулася на індійській радіостанції Radio Mirchi. Послухати запис отримали можливість жителі 22 індійських міст.

“Satyameva Jayate” перекладається з санскриту як “Правда переможе” (інший варіант – “Лише істина перемагає”). Фраза є національним девізом Індії. Однак, за словами представника індійського Universal, у пісні Рахмана йдеться не про патріотизм.

Офіційно про появу супергрупи SuperHeavy було оголошено в травні 2011 року. За словами самого Джаггера, раніше він жодного разу не брав участі в подібних проектах, тому вважає роботу в SuperHeavy дивовижною і дуже цікавою.

Алла Ракха Рахман – індійський композитор, володар “Оскара” за музику до кінофільму “Мільйонер з нетрів”.

Джерело Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.