Новини України. 1 серпня. Протягом тижня шахта “Суходільська – Східна” (Луганська область) може відновити свою роботу.

Суходільська - Східна
Шахту "Суходільську-Східну" хочуть запустити на тижня

Про це на брифінгу в.о начальника управління промисловості Головного управління промисловості та розвитку інфраструктури Луганської ОДА Олександр Ісаченко.

“Поки таких даних немає, але єдине, що сказано, що найближчим часом після того, як з концентрацією газу буде нормально, відбудеться провітрювання, усунення причин… Судячи з техніки, яка присутня в лаві, це не займе багато часу”, – зазначив він.

За його словами, це може відбутися протягом тижня.

Нагадаємо, що раніше голова урядової комісії з розслідування причин вибуху на шахті, міністр палива та енергетики Юрій Бойко заявляв, що в понеділок, 1 серпня, зранку на шахті буде засідати урядова комісія, яка розгляне всі версії.

За його словами, на засіданні комісії будуть озвучені попередні висновки і первісна версія. Він пообіцяв оприлюднити причини аварії сьогодні.

“Проте до закінчення всіх робіт шахта в діючий режим вводитися не буде”, – зазначив Бойко.

Внаслідок трагедії на шахті загинуло 26 гірників. 2 з них у важкому стані перебувають у реанімації обласної лікарні.

Більше 99% акцій ВАТ “Краснодонвугілля” належать ВАТ “Авдіївський коксохімічний завод” – найбільшому коксохімічному підприємству Україні. ПАТ “АКХЗ” входить до Групи Метінвест. Акціонерами Групи Метінвест є Група СКМ (75%) і група компаній “Смарт-холдинг” (25%), які беруть участь в управлінні Групою Метінвест на партнерських засадах. Компанії контролюються Ринатом Ахметовим.

За матеріалами Луганск.Коментарии

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.