Новини політики. 4 серпня. Дмитро Медведєв заговорив про створення Міжнародного суду щодо дій президента Грузії Михайла Саакашвілі.

Медведєв різко говорив про Саакашвілі

Про це він заявив в інтерв’ю російським і грузинським ЗМІ напередодні триріччя подій в Південній Осетії.

“Остаточний суд буде творити історія, а проміжний – грузинські виборці”, – додав президент.

Відповідаючи на питання журналістів, президент сказав, що в даний час вступ Південної Осетії до складу Росії неможливий. На його думку, ніяких юридичних передумов зараз для цього немає.

Він також додав, що заяви сенату США про окупацію російськими військовими території Грузії ні на чому не грунтуються. Вони відображають смакові пристрасті окремих людей похилого віку членів сенату, які в силу суб’єктивних причин симпатизують тим чи іншим людям.

“Це іноземний парламент. Мені до нього немає ніякого діла. Мені байдужі їх формулювання”, – підкреслив президент Росії.

Він зазначив, що йому не соромно за укази про визнання незалежності Абхазії і Південної Осетії, оскільки інакше цю трагедію було не зупинити.

Президент назвав умови для відновлення відносин з Грузією. Він сказав, що зняття Грузією претензій до Росії на переговорах щодо вступу Росії до Світової організації торгівлі (СОТ) може стати відправною точкою для відновлення економічних і потім дипломатичних відносин.

При цьому Д. Медведєв підкреслив, що якщо грузинське керівництво проявить мудрість і змінить свою позицію щодо вступу Росії до СОТ, то “це може стати якщо не поворотною точкою, то точкою дотику, навколо якої могли б почати відновлення торгово-економічні, а потім і дипломатичні відносини “.

Джерело РБК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.