Новини України. 11 серпня. Більше половини українських менеджерів не готові на аморальні вчинки заради просування в кар’єрі. Про це стало відомо з результатів опитування, проведеного кадровим порталом hh.ua.

Стосунки заради кар'єри

21,2% респондентів зазначили, що готові брехати заради підвищення, а 8,5% – підуть на інтимні стосунки з керівництвом. 8,2% готові підробляти документи, якщо цього буде потрібно. І лише 3,7% – підставлять колегу. 66,6% опитаних не готові на такі вчинки заради кар’єрного зростання.

Результати опитування також показали, що небезпека втратити роботу теж не змусить менеджерів вчиняти нечесно. 39,5% стверджують, що не підуть на аморальний вчинок, щоб утриматися на роботі. Однак 28,02% українців відповіли, що готові на авантюру, якщо вона нікому не зашкодить. 16,4% респондентів підуть на аморальний вчинок, щоб залишитися на роботі, якщо хтось вчине нечесно по відношенню до них. 2,5% опитаних готові заради роботи на все. 12,91% не змогли відповісти на це питання.

Лише 10,8% українських менеджерів вважають своїх керівників аморальними людьми. 23,1% відповіли, що їхні боси лише іноді чинять аморально, а 60,0% зазначили, що не вважають поведінку свого керівництва аморальною. 5,6% не змогли відповісти на це питання.

Кожен третій з респондентів відповів, що його моральні авторитети – родичі і батьки (31,85%), чверть знаходить їх у релігії. 14,9% відповіли, що не мають у житті моральних авторитетів, а 5,6% – самі собі авторитет. Лише 4,1% респондентів бачать авторитетів у політиках.

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.