Новини спорту. 21 серпня. Манчестер Сіті здобув нелегку перемогу у гостях у Болтона.

Манчестер Сіті був налаштований вивезли три очки додому

У першому таймі рахунок відкрив іспанський півзахисник “Сіті” Давід Сільва. Згодом Баррі подвоїв перевагу команди Роберто Манчіні на 38-ій хвилині.

Однак уже у наступній атаці непоступливий Болтон відквитав один м’яч. Відзначився Класніч. На перерву команди пішли за рахунку 2:1 на користь гостей.

Манчестер Сіті був налаштований вивезли три очки додому і, аби позбавити себе нервової кінцівки, вирішив змінити хиткий рахунок. Уже в дебюті другого тайму боснійський велетень “Сіті” Едін Джеко забиває третій м’яч у ворота господарів.

Утім, легкого життя для хлопців Манчіні Болтон не хотів дарувати і впевнено пішов вперед і добився свого. Дейвіс зменшив перевагу гостей до мінімуму — 2:3.