Новини світу. 13 серпня. Поліція встановлює імена погромників, а потім їх з сім’ями позбавляють соціального житла.

Заворушників позбавлять житла

Підозрюваний у мародерстві Деніал Сартейн-Кларк і його мати отримали повідомлення про виселення. Молоду людину звинувачують у тому, що він грабував магазини побутової техніки на півдні Лондона.

Оскільки сім’я проживає в соціальному житлі для малозабезпечених сімей, за правилами житлового кооперативу за порушення закону, мешканцям загрожує виселення.

Раві Говінда представник муніципалітету південного Лондона заявив, що “жоден мародер не залишиться безкарним”.

“Їх головним покаранням буде виселення. Поліція буде продовжувати роботу з виявлення порушників спокою: які грабували магазини і городян”, – прокоментував представник ради.

Проте: в країні вже з’явилися і противники такого жорстокого покарання? І в першу чергу це рідні та близькі молодих людей, які брали участь у заворушеннях.

“Я розумію, що він повинен понести покарання. Але хіба це не порушення моїх прав?! Як вони можуть карати мене за провини мого сина?!” – Каже Маїта де Калва, мати Деніала

Нагадаємо, що з 7 по 11 серпня у столиці Великої Британії та ще кількох великих містах країни спалахнули заворушення. В ході яких безліч молодих людей грабували магазини, перехожих, а так само нападали на поліцейських.

Джерело lifenews.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.