Новини світу. 17 серпня. Столицею світової моди тепер може по праву вважатися Лондон.

Мода Мілан Тиждень
Лондон потіснив Нью-Йорк і Париж

За минулий рік він зсунув на другу позицію колишнього лідера – американський Нью-Йорк, якому поступається Париж. До такого висновку прийшли фахівці американської дослідницької організації Global Language monitor. Вона базується в штаті Техас і складає рейтинги на основі підрахунку частоти згадувань у ЗМІ та Інтернеті ключових слів, імен відомих людей і назв компаній, повідомля ЛігаБізнесІнформ.

Автори опублікованого у вівторок рейтингу вважають, що Лондон завоював пальму першості в світі моди через смерть торік британського дизайнера Олександра Маккуїна і завдяки увазі преси до весілля Кетрін Міддлтон і онука королеви Єлизавети II.

За оцінкою організації, смерть дизайнера не привела до заходу слави його дому, скоріше навпаки. Автором весільного плаття герцогині Кембриджської Кетрін була художній директор фірми Маккуїна Сара Бертон. Її талант допоміг перетворити дружину принца Вільяма у зразок тонкого смаку і бездоганного стилю.

Таким чином за рік Лондон в рейтингу піднявся з 3-го на 1-у позицію, Нью-Йорк опустився з першої на другу, Париж – з другої на третю. Замкнули першу “п’ятірку” Мілан і Лос-Анджелес. Вперше за вісім років формування даного рейтингу в першу “десятку” включені Берлін і Сінгапур.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.