Новини світу. 14 серпня. Лівійські повстанці взяли стратегічно важливе місто Ез-Завія за 50 км на захід від Тріполі. В результаті шестигодинного бою повстанцям вдалося повернути свої позиції за станом на початку повстання.

лівійські повстанці
Повстанці наближаються до Тріполі

За словами очевидців, близько двохсот повстанців прорвалися в місто по мосту на південно-західній околиці міста, де і відбулися основні зіткнення.

Деяким з бійців вдалося дійти до центру міста, відзначають британські ЗМІ. Мешканці міста зустрічали армію опору скандуванням слів «Аллах великий».

У місті досі можуть знаходитися найманці, які воюють за Каддафі. Про це повідомляли представники повстанських формувань.

Захоплення міста Ез-Завія може істотно вплинути на результат протистояння армії лівійського лідера Муаммара Каддафі і опозиції країни.

Ез-Завія знаходиться в годині їзди від Тріполі. Контроль над містом означає контроль над головною магістраллю країни, що з’єднує Тріполі з іншими населеними пунктами. Таким чином, перехід Ез-Завії під контроль повстанців може серйозно послабити позиції Каддафі.

Джерело Газета.Ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.