Новини медицини. 31 серпня. Лікарі заявляють, що підлітки, які займаються боксом, постійно страждають від серйозних черепно-мозкових травм і інших пошкоджень.

бокс, боксер
Лікарі не радять дітям займатися боксом

Американські педіатри категорично проти того, щоб діти і підлітки займалися боксом. Позиція Американської асоціації педіатрів відображає думку багатьох медичних експертів.

“Найкраще, що ви можете зробити – це уникати боксу”, – рекомендує експерт з Мюнхена, який вивчав травми боксерів.

Як показало одне з досліджень, на кожні 1000 годин тренувань в любительському боксі припадає одна травма. В принципі, це менше, ніж у футболі чи боротьбі. Проте найбільшою проблемою боксерів є струс мозку (до 52% всіх травм).

Бокс – це один з небагатьох видів спорту, де метою є якнайшвидше відправити опонента в нокаут. Нокаут – це, по суті, струс мозку. Відразу після непритомності у боксерів відзначається підвищення виробництва речовин у головному мозку, високий рівень яких характерний для хвороби Альцгеймера. Мозок середньостатистичного боксера відрізняється безліччю змін. Кожен п’ятий професійний боксер страждає від хронічної травматичної енцефалопатії (незапальна хвороба мозку з невротичними і психопатичними проявами). Втім, експерти визнають, що в наші дні тренування боксерів стали набагато безпечніше, ніж раніше.

Представники світу боксу сприйняли заяву лікарів в багнети. На їхню думку, бокс загартовує хлопчиків, роблячи їх більш дисциплінованими і мужніми. Особливо це стосується бідних дітей, багатьох з яких заняття боксом змусили покинути вулиці й “вивели в люди”.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.