Новини України. 29 серпня. Автора Акту проголошення незалежності України, народного депутата чотирьох скликань, Героя України Левка Лук’яненка викликають на допит за участь у святкуванні 20-ої річниці Незалежності України.

Левка Лук'яненка тягнуть на допит за святкування Дня незалежності

Про це йдеться у заяві Левка Лук’яненка у відповідь на отриману повістку з’явитися до слідчого, повідомляє прес-служба “Батьківщини”.

“Я, Лук’яненко Левко Григорович, громадянин української держави, 24 серпня 2011 року брав участь в урочистому святковому мітингу, присвяченому 20-ій річниці проголошення України незалежною державою біля пам’ятника Тарасу Шевченку”, – зазначив він.

“День проголошення незалежності української держави є найбільшим Національним Святом, і я вважав за потрібне прийти до святого місця нашої Батьківщини, аби разом з киянами та гостями розділити радість цього свята”, – наголосив Лук’яненко.

“Мене обурює влада, яка виставила озброєні підрозділи у стальних шоломах, з дубинками і з захисними щитами проти мирних людей. Не пустила мирну ходу по вулицях Києва і застосувала сльозогінний газ”, – сказав він.

Левко Лук’яненко наголосив, що “відповідальність за порушення громадського порядку лягає цілком і повністю на владу, яка організувала зіткнення з демонстрантами”.

“З огляду на вищевикладене, я обурений викликом мене до слідчого, вимагаю скасувати порушену кримінальну справу, провести службове розслідування про перевищення повноважень міліцією”, – заявив Левко Лук’яненко.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.